Lietuvos meno galerininkų asociacija

Vilmantas Marcinkevičius – išsiskiria iš savo kartos kūrėjų. Jo tapybos koloritas pribloškia efektingais kontrastingais spalvų deriniais. Derindamas mėlyną su geltona, mėlyną su raudona, geltoną su žalia, menininkas sukuria netikėtus koloristinius sprendimus, kurie emociškai labai stipriai veikia žiūrovą. Paradoksalu, tačiau Vilmanto kūryboje slypi kažkokia „mistinė formulė” – įžūlūs spalvų deriniai nedirgina. Nepriklausomai nuo siužeto, iš paveikslų sklinda ramybė ir vibruoja tik teigiamos optimizmo bangos.

Vilmantas Marcinkevičius yra aktyvus meno lauko žaidėjas. Jis ne tik kuria, dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose, bet ir prisideda prie visuomeninės veiklos – buvo Lietuvos dailininkų sąjungos tapytojų sekcijos pirmininkas, buvo vienas iš unikalaus projekto „Bitės meno erdvės“ organizatorių, kartu su menotyrininke Julija Dailidėnaite jau devintus metus organizuoja projektą jauniems Baltijos šalių menininkams „Jaunojo tapytojo prizas”. Vilmantas yra šio projekto iniciatorius.

Jau dešimt metų Vilmantas tapo Danijos karališkąją šeimą ir kitus žymius asmenis, jau bene trisdešimt metų dalyvauja grupinėse parodose, rengia personalines parodas, bei džiugina savo meno gerbėjus naujais kūriniais. Menininko kūrybą su dideliu malonumu įsileidžia net ir bažnyčia – 2016 metus menininkas finalizavo dalyvaudamas iškilmingoje jo paveikslo „Jėzus plauna kojas mokiniams“ (300X190cm, drobė, akrilas, aliejus, 2016m) ir pagal šį paveikslą sukurto vitražo atidengimo ceremonijoje Hedeager bažnyčioje.

  • Interneto puslapis
    www.vilmantas.com
  • Tel:

    +370 686 37049

  • El.paštas

    info@vilmantas.com