Lietuvos meno galerininkų asociacija

Panevėžio metų Kultūros darbuotojas – Egidijus Žukauskas
Jau trečius metus iš eilės Panevėžio krašto pramonininkų asociacija pagerbia inovatyviausius, sumaniausius, pilietiškiausius, atsakingiausius savo krašto bendruomenės narius, labiausiai garsinusius Panevėžio vardą.
 
Šiemet paskelbtos jau tradicinės – metų inovacijos, metų plėtros ir metų socialiai atsakingos įmonės nominacijos. Taip pat nominuotas metų medicinos darbuotojas, metų valstybės tarnautojas, metų kultūros darbuotojas bei metų švietimo darbuotojas. Džiaugiamės, kad geriausiu metų Kultūros darbuotoju buvo išrinktas LMGA valdybos narys, Panevėžio miesto dailės galerijos vadovas Egidijus Žukauskas.
 
Visos nominacijos:
 
METŲ MEDICINOS DARBUOTOJAS
• Eugenijus Preidis. Respublikinės Panevėžio m. ligoninės Infekcinių ligų klinikos vedėjas. Už ypatingas pastangas valdant COVID-19 pandemijos krizę. Nominacija skiriama visam ligoninės medicinos ir pagalbiniam personalui.
 
METŲ VALSTYBĖS TARNAUTOJAS:
• Alfonsas Petrauskas. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus (SODRA) direktorius.
 
METŲ KULTŪROS DARBUOTOJAS:
• Egidijus Žukauskas. Panevėžio miesto Dailės galerijos direktorius už meno sklaidą Panevėžyje, įdomių parodų organizavimą ir atnaujintos Dailės galerijos gyvybingumo užtikrinimą.
 
METŲ ŠVIETIMO DARBUOTOJAS:
• Sigitas Vėta, ilgametis VŠĮ Panevėžio profesinio rengimo centro vyresnysis profesijos mokytojas.
 
METŲ PLĖTRA
• Harju Elekter, UAB. 6 mln. EUR investicija į plėtrą pradėta 2020 rugsėjį. Planuojama pabaiga 2021 kovą. Siekiama padidinti administracinių ir gamybinių patalpų plotą nuo 8,765 m2 iki 16,761 m2.
 
METŲ INOVACIJA
• UAB Bioenergy LT. Už 2019 metais sukurtą prepartą Bacto seed. Šis prepartas buvo apdovanotas Aukso medaliu ir išrinktas kaip „Metų gaminys 2020” Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” chemijos pramonės grupės kategorijoje.
 
SOCIALIAI ATSAKINGA ĮMONĖ
• UAB Devold. Per 2020 m. įmonė skyrė virš 80 tūkst. eurų paramos: VšĮ Panevėžio miesto poliklinikai (parama mobiliems punktams) bei BĮ Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, sportui, ugdymo įstaigoms (darželiams, progimnazijoms, gimnazijoms, mokykloms), kultūros projektams įgyvendinti, labdaros organizacijoms.
 
Nominacijas tvirtina ir nominantus ekspertų teikimu išrenka Panevėžio krašto pramoninkų asocijacijos valdybos nariai.